Organizacja wesela na własną rękę

Organizacja wesela i ślubu – na własną rękę czy z pomocą?

Organizacja wesela i ślubu, czyli na co komu konsultant ślubny?

Kiedy chcesz mieć wspaniałą fryzurę, idziesz do rekomendowanego fryzjera. Gdy marzy Ci się wykwintna kolacja, wybierasz się do restauracji, w której pracują zawodowi kucharze. A gdy zapragniesz cudownego ślubu i wesela? Tutaj profesjonalistą jest konsultant ślubny (z ang. Wedding Planner). Każda dziedzina życia ma swojego specjalistę – organizacja wesela i ślubu także jest prowadzona przez ekspertów, którzy mają wiedzę i doświadczenie, którego brak przyszłym parom młodym.

„Nie musieliśmy tak naprawdę o nic się martwić, ponieważ konsultantka była naszą prawą ręką.”
Paulina
i Szymon

Organizacja wesela - konsultantka ślubnaSpotkałaś już swoją drugą połówkę, pierścionek lśni już na Twym palcu, a data ślubu ustalona… I co dalej? Często, miotając się, próbujesz zdecydować, w jakiej kolejności ma przebiegać organizacja wesela i ślubu, Waszego wesela i ślubu. A pytania ciągle się mnożą: gdzie?, kto zagra?, jakie zdjęcia? jaki film?, garnitur czy frak?, kościół czy USC? Wystawnie czy skromnie?

Zanim zdążysz uświadomić sobie wszystkie problemy, a co dopiero się z nimi uporać, to do ślubu zostaje już niewiele czasu. By zdjąć z Twojej głowy wszystkie dylematy związane ze ślubem i weselem skorzystaj z pomocy doświadczonych konsultantów, którzy po prostu wiedzą jak przez to przejść bez wpadek, nerwów i niepotrzebnie wydanych pieniędzy.

Zdecydowanie polecamy skorzystanie z usług ślubnych oferowanych przez Studio Projektów Ślubnych, na czele z Magdą – nieocenioną pomocą przed, w trakcie i po <<tym wydarzeniu>>.”
Karina i Krzysztof

Organizacja wesela i ślubu – wiele przed Wami

Organizacja wesela - Podziękowania dla konsultantki ślubnej
Podziękowania dla konsultantki ślubnej za pomoc w organizacji ślubu i wesela.

Każda Para Narzeczonych musi zadać sobie jedno podstawowe pytanie: czy skorzystać z usług profesjonalistów? Chcecie mieć rewelacyjny zespół, pyszne jedzenie i pięknie przystrojoną salę. Do tego piękna i najlepiej nie za droga suknia, fryzjer i wizażysta, którzy „nie zawalą sprawy”. I jeszcze kwiaty, i fajne auto, i autokar dla gości, i trzeba zaproszenia przygotować… A to dopiero początek… W każdej dziedzinie chcecie odszukać i zatrudnić doskonałą firmę.

Wystarczy tylko znaleźć odpowiedniego konsultanta, a on wszystko załatwi w Waszym imieniu. Konsultant daje Wam gwarancję, że ten jedyny dzień w życiu będzie jak z marzeń. I nie będziecie tracić tak cennego wówczas czasu i nerwów. Możecie skupić się tylko na sobie oddając ogrom problemów w ręce fachowców.

Dodatkowo, poza tak wzniosłymi kwestiami, konsultant gwarantuje Wam rabaty u podwykonawców i realizację projektu w terminie. Dobre firmy organizujące kompleksowo śluby i wesela wyróżnia dodatkowo to, że uroczystość organizowana przez konsultantów wychodzi w efekcie taniej niż ta, którą narzeczeni organizują na własną rękę. Czy to wystarczające argumenty, by organizację swojego ślubu i wesela powierzyć profesjonalistom?

Dzięki kompleksowej obsłudze można ze spokojem zapomnieć również o kilku dodatkowych telefonach do firmy dekorującej lub dystrybutora zaproszeń.”
Marta i Łukasz

Organizacja wesela przez konsultanta ślubnego

Organizacja wesela - konsultantka ślubna
Konsultantka ślubna z Narzeczonymi, w czasie ustalania szczegółów ślubu i wesela.

Ofertę dostosowuje się zawsze do indywidualnych potrzeb Narzeczonych. Budżet weselny tworzony jest na jednym z naszych pierwszych spotkań. Części formalne obejmują 3 do 4 spotkań. Po rozmowie z Wami konsultant ślubny wie już, jakie są Wasze oczekiwania i tym samym jest w stanie zaproponować odpowiednią ofertę. Dalsza współpraca i organizacja wesela i ślubu nie wymaga od Was ciągłej kontroli, potrzebny jest jedynie stały kontakt w sytuacjach, gdy konieczna jest decyzja Pary Młodej.

Jedną z ważniejszych spraw, które w Waszym imieniu załatwia konsultant, jest podpisywanie umów i rozliczanie podwykonawców, zarówno przed ślubem jak i po nim, co zdejmuje z Was ten ciężar. Minęły już czasy, gdy wesele organizowało się dla gości, a samemu ciężko się pracowało pilnując i rozliczając po kolei każdą z ponad dwudziestu usług.

Dziś wszystkie osoby, które kiedyś miały tylko obowiązki, czyli Młodzi, Świadkowie lub Rodzice, mogą dobrze się bawić czerpiąc przyjemności z niepowtarzalnej atmosfery. Wszystkimi sprawami zajmie się konsultant ślubny obecny przed ślubem i w trakcie oraz na weselu, cały czas trzymając rękę na pulsie.

Wszystkim przygotowującym się do ślubu możemy z czystym sumieniem polecić ich pomoc.”
Monika i Mariusz

Co robi konsultant ślubny?

Konsultanci ślubni pomogą Wam dobrać odpowiednią salę – pod kątem ilości osób, łatwości dojazdu, atrakcyjności wnętrza i warunków technicznych. Zarekomendują przede wszystkim miejsca, które sami sprawdzili, które spełnią Wasze oczekiwania i, jeżeli będziecie sobie tego życzyć, odwiedzą z Wami wybrane lokale. Poprowadzą w Waszym imieniu negocjacje z danym lokalem i doradzą w doborze menu weselnego.

Organizacja wesela - konsultantka ślubna
Organizacja wesela i ślubu – tu mogą się zdarzyć najdziwniejsze przypadki, jak choćby niespodziewany wiatr porywający nuty harfistce.

Jednak organizacja wesela to nie tylko kwestia jedzenia, lecz przede wszystkim dobra zabawa. Zespół muzyczny jest elementem napędzającym całą zabawę. Coraz większą popularnością na weselach cieszy się także DJ, który nie tylko zajmie się dobrą oprawą muzyczną, lecz także profesjonalnie poprowadzi całe przyjęcie weselne. Doświadczeni konsultanci współpracują ze sprawdzonymi przez siebie muzykami, mogą więc zagwarantować doskonałą zabawę Młodej Parze i gościom.

Nie było dla niej pytania, na które nie znałaby odpowiedzi, ani problemu nie do rozwiązania. Ślub nasz wymagał wielu dodatkowych, skomplikowanych formalności ze względu na pochodzenie pana młodego – jest z Kanady. W tym przypadku pomoc naszego konsultanta okazała się niezbędna.”
Liliana i Adrian

Organizacja wesela - konsultantka ślubnaA kto tego dopilnuje?

Konsultant ślubny czuwa nad Waszym ślubem i weselem od podpisania umowy do dnia ślubu, jest także do Waszej dyspozycji od momentu przygotowań w domu, poprzez Ślub, aż do przyjęcia weselnego. Czuwa nad realizacją scenariusza dnia ślubu i koordynuje pracę podwykonawców.

Na weselu konsultant może zostać, zgodnie z Waszym życzeniem, przedstawiony gościom przez prowadzącego. Spowoduje to, że uczestnicy przyjęcia będą wiedzieli do kogo zwrócić się z problemem, kogo poprosić o pomoc. Odciąża to Was – możecie skupić się tej nocy głównie na sobie. To ważne, gdyż goście weselni, nie wiedząc kogo prosić o pomoc, zazwyczaj wybierają Państwa Młodych. A gości na weselu jest wielu i każdy ma jakiś problem lub potrzebę. Dzięki obecności konsultantki – ten problem macie z głowy.

Wystarczyło, że do Pani zadzwoniłam z listą spraw do załatwienia i wiedziałam, że nie muszę nawet pytać o rezultaty, gdyż jak dobra wróżka czuwała Pani nad realizacją powierzonych Wam zadań…”
Anna i Radosław

Konsultanci zapewnią Młodej Parze organizację tego jedynego dnia na najwyższym poziomie i przede wszystkim zgodnie z oczekiwaniami i ustaleniami, nie podnosząc przy tym budżetu weselnego, a wręcz go zmniejszając. Najlepszym świadectwem, jak konsultanci doskonale się sprawdzają, są słowa dotychczasowych klientów, opisujące działania konsultantki:

Organizacja wesela - konsultantka ślubnaCały trud i wszystkie troski wzięła na siebie, miły, sprawny kontakt e-mailowy, po prostu dosłownie wszystko zrobiła perfekcyjnie i na wysokim poziomie, pełne zaangażowanie w każdą sprawę, nawet w najdrobniejszą rzecz. Pani Magda dbała o wszystko!”
Izabela i Piotr

Organizacja wesela, ślubu, ale również innych imprez

Ogromne doświadczenie zdobyte przez konsultantów ślubnych oraz lata współpracy ze sprawdzonymi firmami przy organizacji ślubów i wesel zaowocowało także wsparciem dla klientów przy organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Przygotowanie uroczystości takich jak: urodziny, rocznice, komunie i imprezy rodzinne to dla każdego duże obciążenie i stres, a można to sobie ułatwić decydując się na pomoc konsultantów. Nie każdy wie jak przygotować uroczystość, tak aby zapadła ona w pamięć organizatora czy jubilata i jego gości.

Organizacja wesela, ślubu, uroczystości rodzinnych czy imprez firmowych nie musi być związana ze stresem i zmęczeniem. Oddając organizację spotkań okolicznościowych w ręce profesjonalnych konsultantów możecie tylko spokojnie czekać dnia uroczystości, mając czas na przygotowanie siebie i pewność, że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik.


AUTOR:

Organizacja wesela i ślubu – artykuł opracowali konsultanci ze Studia Projektów Ślubnych.

www.StudioProjektowSlubnych.pl
info@StudioProjektowSlubnych.pl

PS. Wykorzystane cytaty pochodzą ze strony www.StudioProjektowSlubnych.pl/narzeczeni/referencjegdzie można je przeczytać w całości, a także obejrzeć zdjęcia cytowanych Par. W artykule była mowa o Pani Magdalenie – konsultantce ze Studia Projektów Ślubnych.


DO CZYTELNIKÓW:

Opowiedzcie w komentarzach poniżej, jak u Was wygląda organizacja wesela i ślubu? Raczej sami, czy z pomocą? A może macie jakieś pytania? Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.


ZOBACZ TEŻ:
Jak zaoszczędzić na weselu i ślubie
Terminarz ślubny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *