Willa Diana - Sala weselna w górach - Wesele w Kotlinie Kłodzkiej, Sudetach

Popularny 

 Śluby i Wesela / 943 - wyświetlenia

Willa Diana – Wesele w Kotlinie Kłodzkiej, Sudetach

Willa Diana - sala weselna w górachJeśli jesteś na etapie poszukiwania sali na wesele to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta! Sala weselna Willa Diana z pewnością sprosta wymaganiom osób których interesuje wesele w górach, bowiem nasza willa mieści się w Sudetach, w centralnej części Kotliny Kłodzkiej.

Sala weselna posiada miejsca na 130 osób, z wyjściem do ogrodu, ładnie przystrojoną altaną, gdzie można zorganizować ślub w plenerze. Wesele możliwe jest także w dni niestandardowe, zapewniamy pyszne i zróżnicowane jedzenie, bazujące na recepturach kuchni polskiej i staropolskiej. Takiego wiejskiego stolika jak u nas nie znajdziesz nigdzie indziej!

 

Posiadamy miejsca noclegowe na 50 osób w wysokiej jakości pokojach 2/3/4 osobowych.

Willa Diana - sala weselna w górachBlisko willi znajduje się wiele atrakcji ziemi kłodzkiej, z których słyną całe Sudety i woj. dolnośląskie np. Wodospad Wilczki, zalew Stara Morawa, stok Czarna Góra, kopalnie, Jaskinia Niedźwiedzia itd. Są to doskonałe i często wybierane miejsca na sesje plenerowe. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie Młode Pary – Willa Diana posiada jeszcze wiele wolnych terminów!

Willa Diana – dla Ciebie, dla Was…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *