DJ MICHAŁ BANASIAK - KREATOR NIEZAPOMNIANEGO WESELA

Popularny POLECANE 

 DJ'e / 702 - wyświetlenia

DJ MICHAŁ BANASIAK

Jestem DJ-em, Wodzirejem oraz Animatorem z wieloletnim doświadczeniem. Muzyka jest moją pasją od wielu, wielu lat.

Specjalizuję się w organizacji Przyjęć Weselnych oraz innych imprez okolicznościowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas imprez, eventów oraz w rozgłośniach radiowych (Radio Rekord, Radio Mazowsze), dzięki czemu czuję się pewnie za konsolą. Nie boję się mikrofonu i już od pierwszych minut Imprezy staram się nawiązać kontakt z Gośćmi, subtelnie wykorzystując swoje umiejętności oraz wiedzę.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach dj-ów, wodzirejów oraz animatorów. Wesele prowadzę w sposób nieszablonowy. Wchodzę w interakcje z Gośćmi łamiąc dotychczasowe schematy.

 • Rodzaj wykonywanej muzyki : Disco/Dance, Disco-Polo, Oldies, Pop
 • Obsługiwane imprezy : Bankiety, Koktajle, Imprezy Firmowe, Komunie, Chrzciny, Lunche i Śniadania Biznesowe, Przyjęcia Okolicznościowe, Śluby i Wesela, Studniówki, Wyjazdy Integracyjne, Motywacyjne
 • Obsługujemy imprezy/klientów na terenie : Cała Polska

2 komentarze

 1. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z wesel prowadzonych przez DJ’a Michała Banasiaka. Trzeba przyznać, że słowa „Wesele prowadzę w sposób nieszablonowy” nie są bezpodstawne. Trudno to prowadzenie porównać z jakimkolwiek innym. Jedno jest pewne – goście bawili się wyśmienicie przez cały czas.
  Zdecydowanie polecamy.

  Redakcja Portalu Imprezowego
  Obsługa Imprez PL

 2. Witam. Z opinii znajomego, który był na weselu prowadzonym przez tego DJ-a, mogę go śmiało polecić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *