DJ MICHAŁ BANASIAK - KREATOR NIEZAPOMNIANEGO WESELA

POLECANE 

 DJ'e / 283 - wyświetlenia

DJ MICHAŁ BANASIAK

Jestem DJ-em, Wodzirejem oraz Animatorem z wieloletnim doświadczeniem. Muzyka jest moją pasją od wielu, wielu lat.

Specjalizuję się w organizacji Przyjęć Weselnych oraz innych imprez okolicznościowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas imprez, eventów oraz w rozgłośniach radiowych (Radio Rekord, Radio Mazowsze), dzięki czemu czuję się pewnie za konsolą. Nie boję się mikrofonu i już od pierwszych minut Imprezy staram się nawiązać kontakt z Gośćmi, subtelnie wykorzystując swoje umiejętności oraz wiedzę.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach dj-ów, wodzirejów oraz animatorów. Wesele prowadzę w sposób nieszablonowy. Wchodzę w interakcje z Gośćmi łamiąc dotychczasowe schematy.

  • Rodzaj wykonywanej muzyki : Disco/Dance, Disco-Polo, Oldies, Pop
  • Obsługiwane imprezy : Bankiety, Koktajle, Imprezy Firmowe, Komunie, Chrzciny, Lunche i Śniadania Biznesowe, Przyjęcia Okolicznościowe, Śluby i Wesela, Studniówki, Wyjazdy Integracyjne, Motywacyjne
  • Obsługujemy imprezy/klientów na terenie : Cała Polska

1 komentarz

  1. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z wesel prowadzonych przez DJ’a Michała Banasiaka. Trzeba przyznać, że słowa „Wesele prowadzę w sposób nieszablonowy” nie są bezpodstawne. Trudno to prowadzenie porównać z jakimkolwiek innym. Jedno jest pewne – goście bawili się wyśmienicie przez cały czas.
    Zdecydowanie polecamy.

    Redakcja Portalu Imprezowego
    Obsługa Imprez PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *